Натяжні стелі не вимагають особливого догляду. Завдяки спеціальному антистатичному ефекту на їхній поверхні не осідає пил. Досить раз на місяць пройтися пилососом, не торкаючись насадкою полотна і раз на два роки миття.
Рекомендується мити полотно серветками із мікрофібри або м’якою губкою.
Всі жорсткі губки можуть подряпати глянець, деформувати полотно і навіть прорвати плівку.
Для чищення найбільш забруднених місць стелі використовуються миючі засоби, зараз виробляють спеціальні миючі засоби: різні аерозолі та поліролі, які містять спирт та звичайні рідкі неабразивні засоби без присутності ацетону, гасу та абразивів.
Не можна застосовувати спиртовмісні речовини на глянцевій стелі з фотодруком.
Після подібної обробки потрібно протирати вимиту поверхню за допомогою сухої фланелевої серветки. Також можна взяти і тканину з мікрофібри, яка добре вбирає вологу.
У жодному разі не рекомендується скребти або скребти стелю якимись твердими предметами, наприклад, при видаленні грязьових і жирових скупчень, адже при такій дії залишаться подряпини.
Полотно не повинно торкатися основи — чорнової стелі.
І насамкінець, у разі пошкодження поверхні натяжної стелі не намагайтеся виконати ремонт самостійно.
До приїзду фахівця з організації, яка робила монтаж плівки ПВХ, можна розірване місце підклеїти скотчем, але не більше. Фахівці виконають ремонт чи запропонують часткову чи повну заміну полотна. У разі затоплення стелі вимкніть прилади освітлення та викличте фахівців фірми-установника.