Якщо ви хочете, щоб у вашій оселі були красиві та рівні стелі, тоді натяжні покриття матового типу – це те, що вам необхідно. Вони просто чудово підійдуть для житла, оформленого в солідних традиційних і класичних стилях. Зовні такі вироби будуть схожі на рівну побілену поверхню. Основна перевага таких красивих полотен з матовим ефектом перед звичними стелями полягає в тому, що на щільному матеріалі ви не знайдете жодної вади — ні грудок побілки, ні смужок від фарби, ні слідів від інструментів. Елегантні дизайн матові натяжні стелі ідеальне рішення для класичних інтер’єрів.

Такі елементи оздоблення можна побачити в оформленні дитячих кімнат, спалень, віталень. Приємна матова поверхня дозволяєстворити атмосферу затишку, спокою, Можливий монтаж однотонних або багатобарвних стель. Якщо ви хочете урізноманітнити стелю декоративним орнаментом, незвичайним малюнком або фотографією, то на стелю достатньо нанести фотодрук. Для нанесення зображень використовується спеціальне друкарське обладнання.

Такі стелі відрізняються високою густиною матеріалу. Навіть за сильної протікання такий матеріал здатний витримати навантаження до 100 літрів води. Встановивши матову стелю, ви захистите своє майно від псування. Приховує дефекти – нерівності, тріщини.

Ціна на матові натяжні стелі залежить від площі приміщення, кількості кутів у кімнаті, наявності додаткових елементів (карнизи, освітлювальні прилади), додаткове оформлення (фотодрук).