Термін служби натяжних стель

Термін служби натяжної стелі не обмежений. При належному догляді та дбайливому відношенні вони прослужать Вам дуже довго.

Гарантії на натяжну стелю

На натяжну стелю імпортного виробництва компанії надають знижку від 10 до 15 років. Гарантія передбачає, що виріб не розійдеться швами, не відійде від гарпуна. На монтаж натяжної стелі дається гарантія 1 рік, що обумовлено старим станом стін у 80% приміщень. До гарантійних випадків не належать механічні пошкодження натяжної стелі та пошкодження, викликані перегріванням натяжної стелі при використанні ламп розжарювання надмірної потужності.

Час встановлення натяжної стелі

Час встановлення натяжної стелі залежить від багатьох факторів: її форми, кваліфікації монтажників, стану стін у приміщенні та кількості освітлювальних приладів, що монтуються у натяжну стелю. Натяжна стеля у прямокутну кімнату 20 квадратних метрів монтується близько 2 годин.

Шви у натяжних стелях

Шви в натяжних стелях із ПВХ плівки є, тому що полотно стелі поставляється в рулонах, шириною від 1,3 до 3,2 метрів. Ширина рулону залежить від виробника. Найвужчі полотна натяжних стель – це французький кольоровий лак. Нині у Саратові з’явився перший широкий лак 3,2 ванільного кольору. Самі шви в натяжних стелях майже непомітні – їхня ширина 0,2 мм. Широкі натяжні полотна коштують приблизно на 20% дорожче за свої вузькі аналоги. Зробити оптимальний вибір допоможе консультант, проаналізувавши за Вашими словами такі характеристики Вашого приміщення, як освітленість, висоту базової стелі та інші.

Чи можна мити натяжні стелі

Натяжні стелі легко миються неабразивними миючими засобами, наприклад, для миття посуду, за допомогою м’якої губки. Певну складність складають лакові натяжні стелі. Надати стелям необхідний глянець можна, протерши їх мильним розчином з парою крапель нашатиря, а потім відполіровавши насухо фетром або байкою.

Чи шкодять натяжній стелі протікання води зверху

Якщо Ви виявили провис натяжної стелі, швидше за все Вас залили зверху. Не лякайтеся — натяжна стеля витримує до 100 л. води на квадратний метр, але навіть 5 літрів будуть помітні неозброєним оком. Ми рекомендуємо одразу звернутися до компанії продавця та викликати аварійну бригаду.
Випадок цей не гарантійний, коштує виклик 1500-3000 гривень, які Вам доведеться заплатити відразу, але Вам будуть надані всі належні документи для стягнення цих витрат із винуватця протікання.

Точкові світильники в натяжну стелю

Натяжні стелі можна встановити точкові світильники будь-якої конфігурації. Рекомендуємо звернути увагу на висоту прихованої частини світильника, тому що часто важливим є кожен сантиметр, на який опуститься натяжна стеля. Необхідно заздалегідь придбати світильники, що сподобалися, визначитися з їх розташуванням і зробити електричну розводку. Зверніть увагу: якщо Ви придбали світильники 9-12 вольтні, до них знадобиться трансформатор, який буде розташований над натяжною стелею і у разі виходу з ладу трансформатора доведеться викликати бригаду для часткового демонтажу натяжної стелі. Дуже важливо правильно розрахувати кількість точкових світильників, якщо вони є основним освітленням у приміщенні. Допустима потужність встановленого в натяжній стелі точкового світильника 40 Вт. Цього вистачає на освітлення 2 квадратних метрів. Виходить, що в приміщення 10 м2 потрібно близько 5 штук точкових світильників.

Чого бояться натяжні стелі

Натяжні стелі із плівки ПВХ бояться гострих предметів, негативних температур повітря та сильного точкового нагріву.

Як підготуватися до монтажу натяжної стелі

Щоб підготувати житлову кімнату до монтажу натяжної стелі, потрібно винести живі рослини. Якщо немає можливості винести меблі – посуньте її до центру кімнати, щоб забезпечити доступ до стін, стоячи на драбинці. По можливості прикрийте залишені в кімнаті предмети целофаном, газетами або старими простирадлами. Стару стелю зачищати потрібно, тільки в тому випадку, якщо старе покриття (білі, шпалери, панелі) відшаровується і обсипається. При монтажі натяжної стелі приміщення прогрівається до 60-70 градусів, що не завдає шкоди лакованим меблям і пластику.

На скільки опуститься натяжна стеля

Натяжна стеля опуститься від Вашої старої стелі мінімум на 3 см. Це ширина багета для натяжної стелі. Але якщо у Вашому приміщенні є перепад рівня, натяжна стеля опуститься рівно на стільки, щоб приховати цей перепад.

На якій стадії ремонту треба монтувати натяжну стелю

Бажано монтувати натяжну стелю в момент, коли в приміщенні закінчені «брудні» етапи оздоблення, стіни готові до наклейки шпалер. Під час монтажу натяжних стель стіни свердляться по всьому периметру і за всієї акуратності монтажників, це досить пильний процес. Якщо шпалери все ж таки наклеєні, це повинно бути зроблено як мінімум за три дні до монтажу натяжних стель. Якщо у Вас на підлозі вже є дороге покриття, подбайте ретельно накрити його в кілька шарів картоном.

Стельовий плінтус до натяжної стелі

Купуючи натяжну стелю, Ви можете замовити до нього спеціальну вставку, що замінює стельовий плінтус. Непоказна на вигляд, ця вставка зручна в санвузлі, коридорі, на кухні. Для житлової кімнати Ви можете в будь-якому будівельному магазині придбати стельовий плінтус із пінопласту або поліуретану. Він добре кріпиться до стіни, під саму стелю на клей Момент Монтаж «Експрес декор». Після чого шпаклюються стики, плінтус фарбується та клеються шпалери.

Натяжні стелі та шафа-купе

Зазвичай насамперед монтують шафу-купе, роблячи фальш-планку і опускаючи верхню напрямну на 10-15 см.

Чи пахнуть натяжні стелі

Натяжні стелі виготовлені з ПВХ плівки при монтажі їх нагрівають до 60-70 градусів, в цей момент в приміщенні, де проводиться монтаж натяжної стелі, може відчуватися неприємний запах, який вивітрюється від 1 дня до тижня. Якщо Ви дуже чутливі до запахів і маєте схильність до алергії – зупиніть свій вибір на стелі натяжної на тканинній основі.

Часті питання про натяжні стелі