Що ж потрібно врахувати, щоб купити якісну натяжну стелю?

1️⃣ При виборі стелі необхідно враховувати якість матеріалу. Щоб знизити ціну, використовують дешеву китайську плівку, виготовлену із шкідливої ​​сировини: кадмій та фенольні сполуки. Стелі з дешевої сировини з часом втрачають свій первісний вигляд.
2️⃣ Не користуйтеся послугами компанії, яка має ціну на стелі без знижок мінімальну по відношенню до загальноринкової. Є можливість отримати неякісний (і шкідливий для здоров’я) товар, а також неякісний монтаж через відсутність професіоналізму у монтажника.
3️⃣ Не вірте беззастережно рекламі про великі знижки для всіх категорій громадян. Жодна компанія не проводитиме збиткову для себе акцію. У ціну може бути не включена вартість монтажу або якась складова.
4️⃣ Багато хто вважає, що великі фірми – це запорука надійності та якості. Уточніть, чи здійснює виробництво компанія саме у вашому місті. Якщо ні, тобто ймовірність, що :
У дорозі ваша стеля може затриматися і будуть порушені терміни його встановлення.
Якщо стеля вимагатиме доопрацювання або переробки, результат доведеться чекати досить довго.
Якщо стеля пробуде у згорнутому вигляді понад 2 дні, з’явиться багато «заломів». У зимовий час за низьких температур стеля загрожує бути «перемороженою» — поверхня такої стелі стане каламутною.
5️⃣ Не намагайтеся з компанією і домовитися «безпосередньо» із замірником, вважаючи, що це обійдеться дешевше. Кваліфіковані технологи та монтажники ніколи не підуть на таку угоду, оскільки мають авторитет і ризикувати їм не будуть.
6️⃣ Не варто думати, що всі менеджери хочуть нав’язати покупцеві свій товар. Більшість працює за принципом: хороший клієнт – це задоволений клієнт, тому менеджери прагнуть максимально допомогти своїм замовникам, щоб їх бажання було реалізовано. Поради менеджера вам допоможуть:
? підібрати стелю, яка буде гармонійно виглядати саме у вашій квартирі
? мінімум 10 років не згадувати про проблеми зі стелею
? підібрати відповідні матеріали та багато іншого.

☑️ Саме за таким принципом працюють співробітники нашої компанії.
Перш ніж замовити стелю, вирішіть для себе, що ви хочете отримати в результаті, і зверніться за порадою до досвідченого співробітника компанії.

7️⃣ Ознаки надійної фірми:
? компанія має не тільки стаціонарний офіс, міський номер (а краще кілька), а й інтернет-ресурс, що постійно оновлюється.
? компанія має повний штат співробітників: замірники, інженери, монтажники, офіс-менеджери та менеджери з продажу, бухгалтера і т.д.
? Фірма існує над ринком по установчих документах понад 2- х років.
? присутні необхідні сертифікати на плівку.

Ми допоможемо вам підібрати саме те, що потрібно

?+38 (063) 807 20 55
? +38 (097) 311 64 00
(Viber, Telegram, WhatsApp)

?️ Залишіть заявку
Відповімо на всі ваші запитання.